logo drogi kaszubskiej

Wigilia 2010
W spotkaniu wigilijnym 10,12,2010 brało udział 18 członków klubu wraz z naszymi przyjaciółmi. Należy odnotować również obecność naszego klubowicza Piotra Żelazowskiego wraz z małżonką z Gniezna. Spotkanie rozpoczęło się o godz 18,00 życzeniami Świątecznymi i dzieleniem się opłatkiem.
Następnie przedstawiłem stan przygotowań do V Drogi Kaszubskiej oraz podsumowałem stan finansów za 2010 rok. Przeanalizowaliśmy również część statutu Klubu dotyczącego celów jakie stawia klub przed klubowiczami Krzysztof przedstawił wykład o Leo Kuzmickim polskim utalentowanym konstruktorze pracującym również w NORTON.


Z cyklu "nie bujmy się restaurować " pokazałem piasty wykonane na wzór oryginałów oraz nowy gażnik AMAL . Cykl na następnym spotkaniu będzie kontynuowany. Po krótkiej przerwie Krzysztof przedstawił film o Stanley Woods sławnym sportowcu brytyjskim żyjącym pełnią życia.
Na koniec obejrzeliśmy zdjęcia z przybycia na polską ziemię motocykli Royal Enfild oraz Vincent oraz chrzcin Norton. Ponadto Piotr przestawił relację ze zlotu ARIEL w Niemczech. Marcin dał na zapowiedzi na luty na chrzciny BSA.


Spotkanie zakończyło się o godz. 11,00.