logo drogi kaszubskiej
Wigilijne spotkanie Old Bike Club Poland 21.12.2018

W dniu 21.12.2018 odbyło się wigilijne spotkanie Old Bike Club Poland. Podczas spotkania omówiliśmy miniony sezon wraz z prezentacją zdjęć i filmów. Przedstawilismy także planowane imprezy w sezonie 2019.
Tradycyjnie, podczas grudniowego spotkania wybraliśmy "Member of the year", tym razem w kategorii "najbardziej koleżeński klubowicz". Zasłużonym zwycięzcą został Jarek Wilczewski.
Podczas naszych spotkań w okresie zimowym zawsze prezentujemy postępy w renowacji oraz projekty motocykli "na żywo". Tym razem mogliśmy podziwiać Ariela LF2 i Triumpha Silent Scout w trakcie renowacji oraz projekt motocykla BSA A14 v-twin.
W spotkaniu udział wzięli wszyscy aktywni klubowicze z rodzinami oraz zaproszeni goście; Andrzej z Asią, Sebastian, Maciej oraz Marcin z Gosią. Ci ostatni przybyli do nas aż z Wrocławia!
Marcin, który jest inicjatorem Ariel Klub Polska przekazał oficjalnie certyfikat pochodzenia motocykla Ariel LF2 Jarkowi, co było bardzo miłym akcentem. Jako ciekawostkę mogę dodać, że Ariel należący do Jarka został sprzedany jako nowy przez s-kę "Scott & Pawłowski" ze Lwowa.
Impreza odbyła się w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Rozmowy o motocyklach, naprawach i przyszłorocznych imprezach trwały do wczesnych godzin porannych dnia następnego.


Tekst: MK
Zdjęcia: MH