logo drogi kaszubskiej
Piknik Rodzinny i XII Wystawa Pojazdów Zabytkowych TUCHOLA 2013

 Ostatni raz w większym gronie byliśmy w Tucholi w 2011. Na serdeczne zaproszenie kolegów z tucholskiego klubu pojechaliśmy tam i w tym roku, tym razem w wiekszym składzie. Nowa formuła imprezy za zaproszeniami i z koniecznością wcześniejszego zgłoszenia udziału spowodowała, że dopuszczane były tylko pojazdy zabytkowe i o wysokim stopniu oryginalności a nie wszystko co popadnie jak było w latach poprzednich i uważam, że jest to droga jak najbardziej słuszna.
Trzeba mocno zaznaczyć, że poziom imprezy znacznie się poprawił w stosunku do lat poprzednich, wróciliśmy bardzo zadowoleni, bawiliśmy się wyśmienicie i możemy polecić tę imprezę każdemu jako rodzinne, towarzyskie spotkanie z zabytkowymi pojazdami w tle.
Nasz klub reprezentowany był przez 12 osób oraz kilku przyjaciół a wśród nich był kolega Chas z Australii z klubu New Imperial OC, który na zaproszenie Marcina Hewelt przyleciał do Polski.
Kilkoro z nas zdobyło wyróżnienia w poszczególnych kategoriach i tak; największym pechowcem został Wiesław Koller na motocyklu Panther, perłą wystawy został Triumph Jarka Wilczewskiego, zwycięzcą konkursów funny games został Ryszard Szatkowski, w konkursie elegancji pierwsze miejsce przypadło Marcinowi Klimczak na BSA. Zostaliśmy także wyróżnieni za najwieksza reprezentacje klubowa.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów za mile przyjecie i świetną zabawę!
MK .