logo drogi kaszubskiej

Sobotnia przejażdzka.
Cafe Racer& Classic Bike Show Pruszcz Gdański
oraz
VIII Zlot Weteranów Szos „Historia Na Kołach” Starogard Gdański

     Zachęceni piękną pogodą i serdecznie zapraszani przez organizatorów dn. 15.07 zawitaliśmy na Cafe Racer & Classic Bike Show w Pruszczu Gdańskim i na VIII Zlot Weteranów Szos „Historia Na Kołach” w Starogardzie Gdańskim.

Pierwszą z wymienionych imprez zorganizował gdański Cafe Racer Club Poland. Jest to bardzo ciekawa impreza zaplanowana i przeprowadzona przez pasjonatów motocykli w stylu cafe racer. Wystawa motocykli miała miejsce w klimatycznej scenerii hangaru lotniczego. Po wystawie odbyły się sprinty na ¼ mili.

Aby był „i wilk syty i owca cała” postanowiliśmy także pojechać do Starogardu Gdańskiego. „Historia Na Kołach” jest zlotem pojazdów zabytkowych organizowanym cyklicznie już od paru ładnych lat przez starogardzki Klub Motocykli Dawnych. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem, co było wyraźnie widać w parku maszyn.

Dziękujemy organizatorom powyższych imprez za możliwość spędzenia paru chwil w klimacie klasycznej motoryzacji. Oprócz tego besy nawinęły parę mil, no i co najważniejsze spotkaliśmy dzisiaj wielu „starych” kolegów.

 

MK