logo drogi kaszubskiej

„Custom Days” Przywidz 2018

     W dniach 14-15.04.2018 odbyły się alternatywne targi kultury motocyklowej „Custom Days”. Podczas targów można było podziwiać budowane przez zapaleńców racery, trackery czy bobbery. Swoje stoiska miały firmy takie jak Triumph, Indian, Yamaha czy BMW. Podczas imprezy można było zakupić odzież motocyklową oraz wszelkiego rodzaju gadżety w klimacie. Jeżeli ktoś miał ochotę na nową fryzurę czy tatuaż mógł skorzystać z profesjonalistów, którzy działali podczas targów. Organizatorzy przygotowali stoisko także i dla naszego klubu. Old Bike Club to grupa miłośników brytyjskich jednośladów więc postanowiliśmy tak dobrać motocykle, aby zaprezentować cały przekrój tego co nas interesuje. Były więc motocykle przedwojenne, z lat 40-tych, 50-tych, 60-tych oraz 70-tych. Myślę, że nasze Nortony, BSA, Ariel, Panther, Triumph czy Royal Enfield były dobrym uzupełnieniem wystawy, tym bardziej, że kolebką stylu „Cafe Racer” jest Wielka Brytania.
Ciekawą pozycją były także zawody Flat Track. Ku naszej uciesze trzy pierwsze miejsca zajęli nasi koledzy z Lublina i Radomia i jak to zwykle z nimi bywa „skradli show”.
Cała impreza odbyła się w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze w ośrodku „Zielona Brama” w Przywidzu.
Dziękujemy Bartkowi, Ani oraz Cafe Racer Club Poland za zaproszenie i czas poświęcony na zorganizowanie imprezy a właścicielom i pracownikom „Zielonej Bramy” za miłą obsługę i wyśmienite jedzenie.

MK

zdjęcia MH